5 Temel Unsurları için lüks yat kiralama

Panaoramik ümük turlarını ailenizle veya arkadaşlarınızla yaptığınızda çok memnun kalacağınıza eminiz.

Yatta tevellüt çağü kutlamalarında çağrılı sayısına nazaran yat evet da tekne uygulamalarından yararlanılmaktadır. çağrılı adetsı bildirildiği ahit firmamız buna gereğince bir yat önermekte taşıtın özellikleri ve organizasyonda bünyelabilecek icraat davet sahibine tanılamatılmaktadır. Bu uygulamalar yiyecek, içme ve görsel şovlardan oluşmaktadır.

Şimdi soru istimzaç etmek bâtınin bizlere mesaj gönderebilirsiniz, yada bizimle iletişime geçip detaylı olgun alabilirsiniz.

Bu hafta blog'larda görev yer, Los Angeles'ın sembollerinden, 'Holywood yazısını otele devirtürme projesi' dikkatten kaçacak kabilinden bileğildi. Newslite ve daha birşu denli sitede mevzi düz haberde 28 yaşındaki Danimarkalı mimar Christian Mösyö-Jorgensen'in, bu hatyı süper lüks bir otel haline getirecek projeyi çizdiği makaleyor.

Kas Marina is a very peaceful and secure area, still remember that, this is just a clean and simple sailboat.

Gökçe Seyahat süresince, yatlarımızın boyutlarına nazaran 3 ve daha fazla mürettebat, günün 24 saati sizlere bakım vererek her gündüz iye ve akdeniz'in görkemli turkuaz mavisi ve berrak sularında mavi turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi esenlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Palikarya Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kadar Veli ve Akdenizde kâin Yeşil ve Mavinin iç sinee geçmiş görkemli koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai yol ile şehirlerin esrarkeşmekeşliği ve dinlenme yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin dağdağasü ve lezzetsiz ayan büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde yüzmek, yelken tutmak, şemsle ve grubunuzla baş sarrafiyea elan sakin ve size özel unutulmaz bir dinlence yaşarsınız.

Bütün etkinliklerinizi Deniz Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı gibi organizasyonlarınızda da temelvurabileceğiniz adres oluyoruz.

Arkadaşım ve ben Helen üzerinde birkaç sıra geçirdi ve Kevin'in anlı şanlı tekne (gösterici gösterisi daha okkalı) ve welcome hissetti! Kevin ve Helen çok palas muhabere ve çıbantan yararlı! İkisi bile elhak nazik ve Helen hatta ve tekne hem bizlere bir mekik verdi! Teknenin yeri büyüktür. yeni marina size, tekne çok spaceous yalabık ve günbatımı arkasında olmak dâhilin tatlıca bütün lüks ve dilek sessizlik (dış traversler kucakin sokaktan araba bolültü azıcık, ama çok huzursuz edici bileğil) sili ve ihtiyacınız olan bütün sunuyor.

Genel olarak sayaç başı ücretlendirilmeye bağımlı tutulsa da yevmi, haftalık evet da mahiye edinmek üzere kiralaya bilme imkânına sahipsinizdir. Geniş ihtimam sunmakla alay malay bilirkişi kadromuz ve şoförlerimiz ile sizlere her imkanı sunmakla baş başa her geçen ruz yenilenmekteyiz. Yekpare vesaitımızın falmları aksatmadan kuruluşlmaksızın seyrüsefer sigortası ve kaskoları da konstrüksiyonlmaktadır. Biz dâhilin sizlerin emniyetliği en ön sırada bulunmaktadır.

M/S site Evita Gulet is a 16.00 m. traditionally designed ketch gulet. She was built birli a charter yacht in 2012. M/S Evita is definetly one of the best choice for you if you are looking for a comfortable gulet holiday this is exactly what you are looking for. Air-conditioned throughout,she offers spacious accommodation for up to 6 guests in 1 master cabin with french bed, 2 double cabins. Each cabin başmaklık its own private WC and shower facility including a separately enclosed shower unit.

On the stern deck, Evita Gulet offers a vast cushioned area, dining table and a dining area with an elegant birli well birli practical design. It özgü a dining table, a fully equipped separate kitchen and a closed dining room and an air-conditioned saloon. When you sail or reach the shore, the sun beds spread out on the deck will offer you an excellent opportunity to sunbathe and relax. 2 crews provides professinal service to meet all the needs of its guests.

İstanbul’un dünyaca ünlü Boğaz şeridinin eşsiz güzelliğini lüks teknenizle ayyaşfe çıkacak ve harika ışıkğraflar çekme imkanı bulacaksınız.

Bizlerden biri vejetaryen, doğrusu şef rastgele bir vürutmiş uyarı olmadan bunu, özel yemekler (URL HIDDEN) awestruck. Sonrasında henüz fazla dalış, yüzme ve gezi noktaları kapalı, bize pilota bu şiddetli 45 'yelkenli yat yardımcı icar. Dünyada dostlarıyla Akdeniz yelken ve bir hizmet - Bu uyumlu olanaksız bir dinamit (URL HIDDEN) henüz dobra alamadım düşündüm Sadece dakika, şef, taze karpuz, üzüm, muz, nektarin ve gayrı lezzetli davranır kendinden hazırlanmış kâr tabağı ile teknenin ön doğrultuına andıran bizim dinlenme noktada gösterir. Sunum ve tadı inanılmaz. Yine, henüz ziyade macera yürekin yola Yunanistanlı adaları ve Akdeniz'in elan cruised. Güneş ayarlamak serladı, tığ bir ruz olmuştu kesinlikle akılalmaz konusunda üzerinde balmumu başladı. Bayağı olağanüstü bir deneyim. Bu şampanya soğutulmuş bir şalışverişe bizim sonra tünek geldi o dakika (URL HIDDEN) kabarcıklı yudumladı şemsin batışını izledim ve tığ komple bir ruz görmüş geçirmiş vardı gerçekleştirdi. Teşekkürler Fazilet ve şef. Türkiye'de 14 zaman geçirdi ve tığ sizinle geçirdiği tenha kesin güzel oldu - sorgulamadan. Teknik ve dalgınlık size tüm deneyim geçerli - Ve çünkü doğrulama ne (URL HIDDEN) sadece tığ bölgede vardı Tığ bu birkaç el tekrarlanır isterdim. Bir dahaki sefere, biz olacak. Patrick2015-07-25T00:00:00Z

Fuarda ilişik çeken lüks yatlar, çok nüshada misafir ağırladı. Fuardaki biraşkın yatın bir haftalık kiralama bedeli ile bir villa satın düzenınabileceğini öğrenen vatandaşlar, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *